Reality

HOLIG group - to je na realitnom trhu spájanie dopytu s ponukou, presne na mieru klienta.

Pracujeme s nehnuteľnosťami, ktoré sa pri predaji neobjavia v inzercii. Na Slovensku aj v zahraničí vyhľadávame cez svoje realitno-obchodné zastúpenia vhodného kupujúceho pre predávajúceho, nájomcu pre prenajímateľa a naopak. Naše pole pôsobnosti je celoeurópske, naši investori sú celosvetoví. Cesta k vašej spokojnosti vedie cez našu dobrú miestnu a osobnú znalosť.

HOLIG group - to je vaša jedinečná a výnimočná príležitosť.

Profesionalita, dlhoročné skúsenosti a osobitný prístup nás predurčuje na prácu s výnimočnými príležitosťami. Naše služby sa orientujú najmä k prevodom väčších nehnuteľností, luxusných rodinných domov, historických i komerčných objektov, poľnohospodárskej pôdy, lesov, rybníkov a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

HOLIG group - to je cesta k bezpečnej investícii, prinášajúcej výnosy.

Pôsobíme na realitno-investičnom trhu jedinečnou formou služieb. Okrem diskrétnej formy sprostredkovania predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností, zabezpečíme pre vás všetky ďalšie realitné činnosti, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ide najmä o oceňovanie nehnuteľností, všetky právne služby, prefinancovanie investícií, projektantské a stavebné činnosti. Zabezpečíme pre vás originálne koncepcie a architektonické návrhy s medzinárodnou povahou projektov. V ponuke máme tiež realitné developerstvo. Pre našich klientov - investorov dokážeme zabezpečiť výstavbu, prestavbu nehnuteľností, ako aj renováciu a prestavbu historických budov.

HOLIG group - to je profesionalita, individuálny prístup, komplexnosť a diskrétnosť.

import

 

Prečo práve nás?

profesionalita, individuálny prístup, komplexnosť a diskrétnosť.

nepracujeme so sprostredkovateľmi, spolupracujeme výhradne s agrárnou a výrobnou sférou.

zabezpečíme pre vás originálne koncepcie a architektonické návrhy s medzinárodnou povahou projektov.

HOLIG group

HOLIG group - to je cesta k bezpečnej investícii, prinášajúcej výnosy. Pôsobíme na realitno-investičnom trhu jedinečnou formou služieb.

Neváhajte a kontaktujte nás

 • Adresa:
  HOLIG group, s.r.o.
  Lipovecká 58/983
  010 09 Žilina
 • Mobil:
  +421 (0) 948 422 401
  +421 (0) 948 422 402
 • Email:
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 
Copyright HOLIG group s.r.o. 2011-2014, Všetky práva vyhradené. | Design by Peter Miškus