Import & Export

HOLIG group prostredníctvom svojich obchodných zástupcov pôsobí najmä v krajinách východnej a južnej Európy. Venujeme sa sprostredkovaniu obchodných kontaktov, osobitne s Talianskom, Rumunskom, Moldavskom a Srbskom. Pre svojich domácich a zahraničných klientov vykonávame odborné poradenstvo a konzultácie. Vyhľadávame pre nich nové investície a obchodné príležitosti, ako aj serióznych dodávateľov a odberateľov. Pomáhame domácim a zahraničným investorom orientovať sa na trhu.

HOLIG group pri exporte a importe sa špecializuje najmä na poľnohospodárske produkty určené na ďalšie potravinárske a priemyselné spracovanie. Podľa dopytu trhu obchodujeme so spotrebným a priemyselným tovarom. Nepracujeme so sprostredkovateľmi, spolupracujeme výhradne s agrárnou a výrobnou sférou.

HOLIG group – to sú jedinečné investície a obchodné príležitosti.

import

 

Prečo práve nás?

profesionalita, individuálny prístup, komplexnosť a diskrétnosť.

nepracujeme so sprostredkovateľmi, spolupracujeme výhradne s agrárnou a výrobnou sférou.

zabezpečíme pre vás originálne koncepcie a architektonické návrhy s medzinárodnou povahou projektov.

HOLIG group

HOLIG group - to je cesta k bezpečnej investícii, prinášajúcej výnosy. Pôsobíme na realitno-investičnom trhu jedinečnou formou služieb.

Neváhajte a kontaktujte nás

 • Adresa:
  HOLIG group, s.r.o.
  Lipovecká 58/983
  010 09 Žilina
 • Mobil:
  +421 (0) 948 422 401
  +421 (0) 948 422 402
 • Email:
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 
Copyright HOLIG group s.r.o. 2011-2014, Všetky práva vyhradené. | Design by Peter Miškus