HOLIG group a jeho výhradný partner v oblasti architektúry

Naša spoločnosť bola poctená možnosťou spolupracovať so známym a renomovaným architektonickým ateliérom „Cerno + Architekten“ so sídlom v Mníchove (SRN), ktorý združuje otvorenú komunitu architektov. Tento ateliér s mnohými medzinárodnými oceneniami má za sebou množstvo úspešných projektov po celom svete.

Na Slovensku sa môže hrdiť najmä komplexnou rekonštrukciou historického objektu Grandhotel Kempinski Vysoké Tatry, rekonštrukciou Liečebného domu Solisko na Štrbskom plese, privátna vila v Borinke, víťazným súťažným návrhom na obytný súbor Lipový park v Bratislave.

V Nemecku spoluprácou na dvoch výškových budovách vo Frankfurte, dvoch *****hoteloch v Berlíne a Drážďanoch, Rumunského veľvyslanectva v Berlíne, Golfovom klube v Krefelde a Motzene, TV- Bambi-scena, a i.

V ostatnom svete Rodinné vily, 16-triedna základná škola a Burgan Bank v Kuwaite, Hotel rezort v Dubaji, Jazdecky klub vo Vaduzi, BCC v Brne, Privátna vila v Prahe, víťazný súťažný návrh na využitie vodných veží v Kuwaite a i. Okrem iného dostal v roku 2012 poctu vystaviť práce svojho ateliéru v známej Architekturgalerie v Mníchove.

Ateliér Cerno + Architekten pôsobí v rôznych oblastiach architektúry. Okrem spomínaných projekčných prác navrhuje interiéry, zaoberá sa kvalitou prostredia a v neposlednom rade možnosťami inovatívnych riešení.

Spolupráca s týmto špičkovým nemeckým architektonickým ateliérom nám umožňuje na medzinárodnej úrovni zabezpečiť pre developerov a investorov komplexné architektonické, projekčné a realizačné služby v oblasti projektovania a stavebníctva, interiérového i exteriérového dizajnu. Svojimi cenami sa dokážeme prispôsobiť Slovenskému trhu. Náš nemecký partner, majiteľ ateliéru a hlavný architekt hovorí po slovensky, čo má neoceniteľnú výhodu pre slovenského investora pri konkrétnom realizovaní projektov.

Cerno + Architekten, to sú špičkové služby na najvyššej medzinárodnej úrovni!

Ďalšie informácie nájdete na www.cerno-architekten.de


 

Prečo práve nás?

profesionalita, individuálny prístup, komplexnosť a diskrétnosť.

nepracujeme so sprostredkovateľmi, spolupracujeme výhradne s agrárnou a výrobnou sférou.

zabezpečíme pre vás originálne koncepcie a architektonické návrhy s medzinárodnou povahou projektov.

HOLIG group

HOLIG group - to je cesta k bezpečnej investícii, prinášajúcej výnosy. Pôsobíme na realitno-investičnom trhu jedinečnou formou služieb.

Neváhajte a kontaktujte nás

 • Adresa:
  HOLIG group, s.r.o.
  Lipovecká 58/983
  010 09 Žilina
 • Mobil:
  +421 (0) 948 422 401
  +421 (0) 948 422 402
 • Email:
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 
Copyright HOLIG group s.r.o. 2011-2014, Všetky práva vyhradené. | Design by Peter Miškus